Realizace koupelen na klíč

 
Jsme nejen prodejci koupelnového a podlahového sortimentu, ale také firma - zajišťující odbornou a kompletní instalaci u nás zakoupeného materiálu, na který následně poskytujeme záruky a garantujeme bezproblémové užívání.

Prvním krokem je zpracování cenové kalkulace – pochopitelně zdarma. Vyzpovídáme zákazníka, který nám sdělí své požadavky a přání, týkající se funkčnosti prostoru, např. zda preferuje vanu či sprchový kout, wc samostatně s bidetem či bez, skříňku s umyvadlem či pouze umyvadlo atd. Jedním z nejdůležitějších aspektů je cena, kterou je investor ochoten zaplatit. V návaznosti na to pak doporučujeme zařizovací předměty, obklady apod.

Dalším krokem je osobní prohlídka rekonstruovaných prostor, kde na základě zjištění skutečného stavu, domluvíme detailní průběh prací, termín rekonstrukce a zodpovíme dotazy zákazníka.

Následujícím krokem je uzavření smlouvy o dílo, kde je jasně specifikován rozsah plánovaných prací, termín zahájení a ukončení rekonstrukce, platební podmínky a náležitosti s tím spojené.

Nad rámec cenové kalkulace můžeme na přání zákazníka zpracovat grafický návrh rekonstruovaných prostor, který díky nejnovější verzi grafického programu, umožní investorovi reálný pohled na finální dílo. A to nejen s ohledem na rozložení obkladů a dlažby, ale také vhodnosti rozmístění zařizovacích předmětů.

Rekonstrukce zahrnuje: demontáž stávajícího zařízení s následnou ekologickou likvidací odpadu, vystavění potřebných příček, elektroinstalační rozvody, instalace nových kanalizačních sítí, rozvod teplé a studené vody, popř. topenářské práce, zednické a obkladačské práce, kompletaci zařizovacích předmětů a uvedení do chodu a předání díla zákazníkovi.
Součástí realizací je provedení a vystavení revizních zkoušek na vykonané práce podléhající stávajícím potřebám normám ČSN.

 
Rekonstrukce jádra v panelovém domě