Grafické návrhy

Technologický pokrok nelze zastavit, a proto Vám můžeme nabídnout dnes už velmi kvalitně propracovanou vizualizaci rekonstruovaných prostor ve 3D pohledech v téměř dokonalém barevném rozlišení s prakticky přesnými výpočty použitého materiálu (obkladů a dlažeb apod.). Ve stavební praxi fungují určitá pravidla a zákonitosti, se kterými máme dlouholetou zkušenost a rádi Vám je promítneme do grafického návrhu, který může být dobrým pomocníkem minimálně ze 4 důvodů :

 

  1. Uvidíte svou koupelnu v barevném rozložení obkladů dříve než bude hotova, a můžete se tak vyhnout nepříjemnému překvapení, kdy se Váš tak originální návrh koupelny stane fádním a obyčejným.
  2. Nedílnou součástí koupelny jsou zařizovací předměty, které ke komfortnímu používání potřebují určité parametry, např. k pohodlnému použití wc je potřeby min. šíře 60 cm atd. Tzn. zakomponujeme do návrhu Vámi vybrané zařizovací předměty (vanu, sprch. kout aj.) tak, aby to vyhovovalo i standardním normám.
  3. Z konečné verze návrhu získáme přesné výpočty obkladů a dlažeb.
  4. Odsouhlasený grafický návrh bude jistě dobrým podkladem a pomůckou pro obkladače.    

Co potřebujeme k zpracování grafického návrhu?

  1. Půdorysný náčrtek s rozměry, čím přesnější rozměry – tím přesnější grafika.
  2. Obkladovou sérii, z které bude grafický návrh vypracován.
  3. Soupis nebo alespoň představu zařizovacích předmětů.

        
Standardní návrh je složen ze cca 5 pohledových obrázků z čehož 1. je půdorysný. V případě doladění detailů či změn v návrhu je 1. korektura zdarma.

Cena za takový grafický návrh je 1.500,- Kč. V případě, že u nás obklady a dlažbu nakoupíte, bude Vám buď odečtena cena za grafický návrh ze zakoupeného materiálu, nebo poskytnuta množstevní sleva na nákup. V každém případě varianta výhodnější pro zákazníka.