Naše studio

Prodejna MY-DOMA se nachází přímo v centru města Teplice, pouhých 200 m od vlakového nádraží. Parkovaní pro zákazníky ZDARMA přímo u prodejny na pozemku. Skladové prostory pro vyzvednutí objednaného zboží v zadním traktu objektu prodejny.

Na výstavní ploše 220 m2, uvidíte na 30 originálních koupelnových kójí, vybavených nejen nejaktuálnějšími obklady a dlažbou, ale také koupelnovým nábytkem, bateriemi, vanami, sprchovými zástěnami s vaničkami a koupelnovými doplňky. Jistě Vás nadchne možnost vyzkoušet plně funkční parní saunu či masážní vanu s barevnou chromoterapií. Za pozornost jistě stojí široká škála designových otopných těles v mnoha barevných kombinacích.

Zaměřili jsme se na originalitu, tudíž námi vystavené koupelny u konkurence nenajdete.

To ovšem neznamená, že nabízíme pouze sortiment z naší prodejny. V současné době dokážeme pokrýt jakoukoliv poptávku nejen na obklady a dlažbu od konkurenčních výrobců, ale i na jakékoliv zařizovací předměty, a to za BEZKONKURENČNÍ CENY ! . Možnosti platby: hotovost, Mastercard, VISA.

Realizace koupelen na klíč     Obklady     Dlažby     Sanita     Vany     PVC
Koupelnové studio MY-DOMA je dodavavatel veškerého sortimentu pro interiéry koupelen. V rámci vybavení koupelen nabízíme jak nejprestižnější značky, tak i sanitární keramiku, vodovodní baterie a koupelnové doplňky za ceny, které si může dovolit každý. Dále provádíme stavební činnosti spojené s realizací koupelen a další doplňkový sortiment na přání klientů.